Podlahové vytápění

Teplo do všech podlah – to je podlahové teplovodní vytápění.

Nedílnou součástí současného moderního bydlení je teplovodní podlahové vytápění. Přesvědčí Vás svým mírným sálavým teplem a útulným domácím pocitem po celou topnou sezonu.

Žádné jiné topení se ve skutečnosti tak neblíží ideální představě tepelné pohody jako podlahové vytápění. Navíc účinná ekvitermní regulace dokáže zkrátit reakční časy systému, takže plynule reaguje na výkyvy vnějšího počasí.

Kromě toho jsou podlahové vytápěcí systémy,které používají nízké teploty topné vody,předurčeny (..jinak ???) pro kombinaci s ekologicky šetrnými a ekonomicky účinnými zdroji tepla,jako jsou nízkoteplotní plynové kondenzační kotle a alternativní zdroje energie , zejména tepelná čerpadla a solární systémy.

Podlahové vytápění znamená interier bez rušivých otopných těles.Při tom volba podlahových krytin je velmi široká od dřevěných krytin , plovoucích podlahovin až po koberce,korek či keramiku.

Zdravé klima ve vnitřních místnostech,zejména eliminace víření prachu a vzniku suchého vzduchu.

Šetření k životnímu prostředí, zejména při využití tepelných čerpadel případně solárních systémů je teplovodní podlahové vytápění nejvhodnějším řešením.

Nižší provozní náklady jsou samozřejmostí.

Podmínkou jsou vždy platné certifikáty tuzemskě zkušebny a 10-ti letá garance.
 

Ke stažení

InoTEC - prospekt malý (PDF, 2,5 MB)
InoTEC - prospekt velký (PDF, 3,5 MB)
Rozdělovač INOX (PDF, 0,6 MB)
Rozdělovač Thermflex (PDF, 0,3 MB)
 

Máte zájem o podlahové vytápění? Kontaktujte nás!