Aktuality

9.9.2014 - Rodina tepelných čerpadel aroTHERM se rozrostla o Davida a Goliáše

Rozšíření rodiny tepelných čerpadel aroTHERM výkonu 4,7 kW a 14,6 kW

Ke stažení: Prospekt Vaillant aroTHERM


1.9.2014 - Přestěhovali jsme se do Olomouce

Vážení zákazníci, od 1.9.2014 nás naleznete na nové adrese: Lazecká 393/70a, 779 00 Olomouc.


15.1.2014 - Inspirujte se moderním bydlením

Dodali jsme vytápění i pro tento moderní dům (iDNES).


18.11.2013 - tepelné čerpadlo aroTHERM VWL

Nabízíme Vám nově také velmi zajímavý výrobek německé výroby pro příznivce tepelných čerpadel vzduch/voda s 10-tiletou zárukou na kompresor, frekvenčním měničem výkonu atd.

Základní charakteristika tepelného čerpadla Vaillant aroTHERM:

Ke stažení: Prospekt Vaillant aroTHERM


15.11.2013 - Rozšiřujeme nabídku kondenzačních kotlů

Do nabídky kondenzačních kotlů Vaillant jsme přidali řadu ecoTEC pro.

Ke stažení: Prospekt závěsné kondenzační kotle Vaillant


Ptáte se co mají společného uvedené snímky? Odpověď je překvapivě jednoduchá.

Nový rodinný dům

Maximální konfort bydlení, stálý zisk energie z okolní přírody, minimální provozní náklady za vytápění na desetiletí dopředu, spokojeného majitele nového RD a společnost INERGY s.r.o. Brno.


Chcete se dozvědět více o tepelných čerpadlech?

Firma Inergy je certifikovaná dodavatelsko-montážní firma produktů značky Vaillant.

Navštivte specializovany portál firmy Vaillant věnovaný tepelným čerpadlům jejich produkce: www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz. Naleznete zde vše o technologii německých tepelných čerpadel Vaillant.


Tip na veletrh: ISH 2013 Frankfurt, Německo

ISH 2013

12.–16. března 2013 proběhne Mezinárodní veletrh vybavení koupelen, technických zařízení budov, klimatizace a obnovitelných zdrojů energie. ISH je nejvýznamnější světový veletrh vybavení koupelen, energii, obnovitelné zdroje a klimatizaci. Návštěvníkům a vystavovatelům poskytuje možnost získání nových kontaktů, informací o konkurenci, nových trendech a situaci na trhu.

V roce 2011 se veletrhu ISH zúčastnilo 204 000 návštěvníků z více než 140 zemí a své produkty zde prezentovalo 2327 vystavovatelů z nichž 60 % reprezentovalo společnosti se sídlem mimo Německo. Tyto ukazatele svědčí o mezinárodní úrovni veletrhu.


Akce na tepelná čerpadla Vaillant

Akce Vaillant

Ke zvýhodněným cenám sestav TČ Vám k poptávce zaslané do 31.5.2012 přidáme jednotku k napouštění směsi do primárního okruhu v hodnotě 10 000 Kč bez DPH za 1 Kč.

Ke stažení: Ceník Vaillant


Oběhová čerpadla ALPHA 2 - chytré řešení pro rodinné domy

Leták oběhová čerpadla (PDF, 0,5 MB)

Sálavé teplo se vyplatí

Vadí Vám neustále stoupající ceny za energie? plánujete výstavbu domu či rekonstrukci bytu a řešíte jak jej nejlépe a nejlevněji vytápět? Pak pro Vás mohou být kachlová kamna ideálním a efektivním řešením

Kachlová kamna jsou jedním z nejpřirozenějších zdrojů tepla díky způsobu, jakým předávají tepelnou energii. Poskytují blahodárné sálavé teplo podobné slunečnímu záření ve formě člověku nejpříjemnější a nejzdravější. Při spalování dřeva totiž vznikají záporné ionty, které jsou velice přátelské k lidskému organismu.

Tepelnou energii uvolňují pomocí sálání a tím nedochází k pouhému primárnímu vyhřívání, kdy je ohříván pouze okolní prostor zdroje, ale tepelná energie je uvolňována již zmiňovaným sáláním. Tím dále dochází k ohřevu předmětů, na působí teplo z kachlových kamen. Takto ohřívané materiály sdílí teplo s okolním vzduchem, který tolik nevysychá a stává se tím vhodnějším prostředím pro osoby s dýchacími potížemi apod. Kachlová kamna navíc navozují příjemnou atmosféru, která pomáhá uvolnit stres.

K dalším výhodám patří nízká spotřeba dřeva, díky čemuž dochází k výrazným úsporám oproti běžným způsobům vytápění. Pro dokonalé vytopení stačí pouze 3x až 4x přiložit během 24 hodin a o příjemné teplo je postaráno. Výhřevnost umí kachlová kamna využít mnohem lépe než ostatní topidla na tuhá, kapalná či plynná paliva.

Známý, výhradně český výrobce kachlů - firma Hein,  vyrábí tradiční keramické kachle klasických vzorů pro stavbu kamen a kachlových sporáků, dále pak ojedinělou designovou velkoplošnou keramiku pro realizace kamen moderních originálních tvarů. Kachle jsou vyráběny použitím kvalitních přírodních materiálů a komponentů společně s osvědčenou technologií. Výrobky oprávněně patří k nejkvalitnějším na trhu, což dokazuje řada řemeslníků, kamnářů, kamnářských firem a mnoho provedených staveb kachlových kamen, kuchyňských sporáků či krbů. V nabídce společnosti Hein jsou také již hotová kachlová kamna nabízející rychlou a snadnou montáž, možnost vlastního výběru ze široké palety barevných odstínů glazur - tedy povrchu, společně s vysokou účinnosti vytápění.

Neotřelým způsobem doplní každý, ať už moderní či klasický interiér. V dnešní uspěchané době jsou pro každého velmi příjemné právě ty chvíle, které může trávit se svými blízkými v pohodě u krásných hřejivých kachlových kamen.


6.-10.6.2011 - Veletrh Intersolar Europe

V těchto dnech se koná veletrh INTERSOLAR Europe v německém Mnichově.

Stránky veletrhu: www.intersolar.de


23.2.2011 - Účast na semináři

Zúčastnili jsme se semináře "EPBD II – Nová směrnice o energetické náročnosti budov a její očekávaný dopad na české stavebnictví. Filosofie a principy trvale udržitelných staveb."